Приватна садиба Polyana Aqua Resort

розташована серед гір курорту Поляна, на території санаторію «Сонячне Закарпаття»

Комфортабельні апартаменти,чисте повітря, мальовнича природа Закарпаття та лікувальна мінеральна вода, допоможуть Вам насолодитися відпочинком і отримати максимальне задоволення від проведеного тут часу

 

Про курорт

Курорт Поляна розташований у мальовничій долині річки Пиня, яка знаходиться у Свалявській улоговині (передгір'ї Українських Карпат), оточеній майже з усіх боків лісами. В окрузі Поляни починається Клинський перевал і зустрічаються дві річки: Мала Пиня та Велика Пиня.

Основним курортним фактором оздоровниці "Поляна" — середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору "Поляна Квасова". За своїм складом та лікувальними властивостями вода джерела близька до «боржомського» типу мінеральних вод. Але в ній в два рази вище концентрація розчинених мінералів, в півтора рази більше вуглекислоти, біологічно активних кількостях містяться бор і фтор.

Взимку на території санаторію "Сонячне Закарпаття" і в селі Поляна Ви можете приємно провести час і покататися на лижах.

Лікування та обстеження Ви зможете пройти на базі санаторіїв "Сонячне Закарпаття", "Поляна" та ін., де лікують хвороби шлунково-кишкового тракту (хронічний гастрит, холецестит, виразкову хворобу шлунку, дванадцятипалої кишки, ерозійні гастрити), хвороби печінки та жовчних шляхів, нирок та ендокринної системи.

Сервіси

На території Polyana Aqua Resort є парковка на кілька авто, сауна, пральня, інтернет. Бювет з мінеральною водою "Поляна Квасова" знаходиться всього в 150 м.

У кожному номері є холодильник, посуд, телевізор з пласким екраном, кондиціонер, безкоштовний WiFi.

.